reklama
přihlášení odhlášení online inzerce mobilní verze | obsahový servis | online archivy | předplatné titulů economia       rss | mms | sms      
Nejste-li dosud registrován, pokračujte zde
Uživatelské jméno:
Heslo:
Přejít do diskuse
(1 příspěvků)
HN.IHNED.CZ  11. 7. 2008  00:00  (aktualizováno: 11. 7. 2008  16:00)

Barack Obama inspiroval značku Versace

reklama
Tagy

Americké prezidentské volby pohltily téměř celý svět, a tak není divu, že pronikly i do módní branže. Italská módní značka Versace nedávno představila svoji novou kolekci na období jaro/léto 2009 a jak prozradila její tvůrkyně, Donatella Versaceová, inspirovala se jedním z prezidentských kandidátů - Barackem Obamou.

"Obama__192x128_.jpgJe to muž okamžiku. A právě pro něj jsem navrhla novou kolekci, protože je to muž, který nepotřebuje napínat svaly, aby ukázal svou sílu, a přesně pro takové muže je moje kolekce," řekla Donatella listu The Independent krátce po přehlídce, která se konala v Mekce módy, v Miláně.

Nová kolekce se nesla ve znamení elegance a stylu. Na modelech se objevila hedvábná trička s hlubokým výstřihem, obtažené kašmírové svetry, ale i padnoucí trenčkoty.

Přesně takový styl by Obamovi doporučila. "Měl by se zbavit vázanky a oživit svůj vzhled netradičním tričkem," dodala Donatella, která do své nové kolekce nenavrhla ani jeden klasický model s vázankou. Pokud se kravata na modelech objevila, tak byla zastrčená pod tričko s hlubokým výstřihem. Právě tak by se měly nosit příští jaro obleky. Upnuté kravaty budou minulostí, Donatella vsází na lehkost. Obleky budou nařasené, saka bez klop nebo s dvojitými klopami a kalhoty velmi úzké. Co se obutí týče, pánové, zapomeňte na klasické černé polobotky. K obleku se budou nosit barevné žabky nebo gumové pantofle.

Barvy budou podle této italské luxusní značky hlavně světlé pastelové. Tuto jednotvárnost by alespoň na jednom kousku oblečení měl rozbít netradiční vzorek, jako jsou například pruhy nebo klikaté čáry. Součástí každého modelu musejí být tmavé brýle, hedvábný šátek nebo velká kabela.

Obama byl podle svých slov novou kolekcí nadšen, a to i přesto, že, jak se přiznal, módě příliš neholduje. "Mám takový standardní styl. Ve skříni mám pět stejných obleků a čtyři páry bot," dodal tento kandidát, který má podle odhadů velké šance dostat se do Bílého domu.

(přečteno 2072x)
DISKUSE
Zpět na článek Přidat názor příspěvků v diskusi: 1
Asi apríl... (hejhula)
"K obleku se budou nosit barevné žabky nebo gumové pantofle."...
zobrazit příspěvky
Autor:
E-mail:       Zveřejnit:    Zasílat reakce:
Město:
Titulek:
Text:
zbývá 1800 znaků
Vložit příspěvek
Autorská práva vykonává vydavatel. Jakékoli užití částí nebo celku, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem (mechanickým nebo elektronickým) i v jiném než českém jazyce bez písemného svolení vydavatele je zakázáno.
reklama
reklama
reklama
reklama
 
 
Rozpočet Andreje Babiše připomíná ty, které kdysi navrhoval Bohuslav Sobotka jako ministr financí. Deficity... »»»

 
reklama
reklama
reklama