reklama
přihlášení odhlášení online inzerce mobilní verze | obsahový servis | online archivy | předplatné titulů economia       rss | mms | sms      
Nejste-li dosud registrován, pokračujte zde
Uživatelské jméno:
Heslo:
Přejít do diskuse
(0 příspěvků)
HN.IHNED.CZ  30. 12. 2009  00:00  (aktualizováno: 30. 12. 2009  09:17)
Audiosystémy

Petrof rozšířil záběr o luxusní reprobedny

Před Vánocemi dodal výrobce klavírů první kusy zvukové aparatury pro firmu jazzmana Marka Levinsona.
reklama
Tagy

Specializované obchody a studia v New Yorku, Soulu a Hongkongu se před Vánocemi staly prvním odbytištěm luxusních reproduktorů z dílny hradeckého výrobce klavírů Petrof. Pod značkou Daniel Hertz je letos začal vyrábět pro stejnojmennou švýcarskou firmu hudebníka a audioznalce Marka Levinsona.

Po výrobě nábytku je i montáž reprobenden jedním ze způsobů, jak Petrof čelí propadu odbytu "klasického sortimentu".

Americký jazzman Levinson, hráč na kontrabas či křídlovku si udělal jméno už v 60. letech spoluprací s legendami, jako je Chick Corea nebo Keith Jarret. Dnes působí i jako hlavní zvukový poradce LG. Začátkem roku oslovil jednatelku Petrofu Zuzanu Ceralovou Petrofovou a chtěl spojit pro své reprosoustavy technologii a práci Petrofu s americkými komponenty a švýcarskou elektronikou.

"S výsledkem spolupráce můžeme být spokojeni my i Mark," říká Petrofová. "Bedýnky", jejichž cena bez příslušenství se pohybuje kolem 75 tisíc dolarů za pár, měly právě před Vánocemi svou premiéru v newyorském nahrávacím studiu producenta Roba Fraboniho. Muže, známého spoluprací s Bobem Dylanem, Ericem Claptonem nebo Rolling Stones.


"Bedýnky"

Cena reprobeden Daniel Hertz se počítá v desítkách tisíc dolarů.

Foto: Archiv HN

DISKUSE
Zpět na článek Přidat názor příspěvků v diskusi: 0
Článek neobsahuje komentáře.
Autor:
E-mail:       Zveřejnit:    Zasílat reakce:
Město:
Titulek:
Text:
zbývá 1800 znaků
Vložit příspěvek
Autorská práva vykonává vydavatel. Jakékoli užití částí nebo celku, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem (mechanickým nebo elektronickým) i v jiném než českém jazyce bez písemného svolení vydavatele je zakázáno.
reklama
reklama
reklama
reklama
 
 
 
reklama
reklama
reklama