reklama
přihlášení odhlášení online inzerce mobilní verze | obsahový servis | online archivy | předplatné titulů economia       rss | mms | sms      
Nejste-li dosud registrován, pokračujte zde
Uživatelské jméno:
Heslo:
Přejít do diskuse
(0 příspěvků)
HN.IHNED.CZ  9. 3. 2011  00:00  (aktualizováno: 9. 3. 2011  04:10)
Televize

Prima Love startuje s Rodinnými pouty

Nová televize zaměřená na ženy recykluje zahraniční seriály i původní starší tvorbu Primy.
reklama
Tagy

Televize Prima včera spustila svůj třetí kanál: vedle hlavní Primy a stanice Prima Cool je od včerejška na satelitu a v "regionálním" multiplexu 3 nově k vidění i ženskému publiku určená stanice Prima Love. Postupně ji do nabídky zařazují i poskytovatelé digitálního vysílání. První den nová televize, jejíž název má evokovat pojmy láska, osud, vztahy a emoce, vsadila na zcela osvědčené seriálové licence: do prime-time včera večer nasadila nejprve archivní "nekonečná" Rodinná pouta a pak starší komediální seriál z právnického prostředí Ally Mc Bealová, který kdysi vysílala Česká televize.

Prima při spuštění nového kanálu využila momentálního oslabení svého hlavního konkurenta, lídra trhu televize Nova. Ta nejprve řešila fiasko s odstraněnou tureckou telenovelou, nyní se potýká s neslavnou sledovaností nového ročníku Česko-Slovenské Superstar. Naopak Prima doufá, že její "růžový" kanál žádané publikum přitáhne. "Nezastírám, že jsme využili možnosti zaútočit na atraktivní cílovou skupinu mladých žen. Předesílám ale, že největší poptávka byla ze strany inzerentů a mediálních agentur, takováto televize z komerčního hlediska výtečně doplňuje naše dosavadní portfolio," komentoval pro HN rozhodnutí uspíšit start nového kanálu Marek Singer.

Nová stanice sází především na známé seriálové značky. V dalších dnech se v programu Primy Love objeví například nové díly Zoufalých manželek, Chirurgové, Džungle rtěnek, z kanálu Prima Cool sem přejdou teenagerské seriály Gossip Girl nebo Glee.

DISKUSE
Zpět na článek Přidat názor příspěvků v diskusi: 0
Článek neobsahuje komentáře.
Autor:
E-mail:       Zveřejnit:    Zasílat reakce:
Město:
Titulek:
Text:
zbývá 1800 znaků
Vložit příspěvek
Autorská práva vykonává vydavatel. Jakékoli užití částí nebo celku, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem (mechanickým nebo elektronickým) i v jiném než českém jazyce bez písemného svolení vydavatele je zakázáno.
reklama
reklama
reklama
reklama
 
 
Proti vidině odtržení Skotska se náhle vytvořilo něco na způsob národní fronty. o vyváženosti informování BBC... »»»

 
reklama
reklama
reklama