reklama
přihlášení odhlášení online inzerce mobilní verze | obsahový servis | online archivy | předplatné titulů economia       rss | mms | sms      
Nejste-li dosud registrován, pokračujte zde
Uživatelské jméno:
Heslo:
HN.IHNED.CZ  23. 9. 2011  00:00

Petr Svoboda: Pojištění domácnosti není pojištěním nemovitosti

"Klient by měl určitě myslet na to, že potřebuje dvojí pojištění - domácnosti a nemovitosti, a měl by mít rozmyšleno, co a proti jakým rizikům chce pojistit," říká Petr Svoboda, vrchní ředitel produktového managementu občanského pojištění České pojišťovny.

Česká pojišťovna je největší pojišťovnou na českém pojistném trhu. Spravuje téměř 9 milionů pojistných smluv a služby svým klientům poskytuje na více než 4500 obchodních místech po celé ČR.

Mohl byste čtenářům Českou pojišťovnu velmi stručně představit? V čem jsou její silné stránky, jaký produkt vás charakterizuje (dá-li se to říci)?

Česká pojišťovna působí na českém trhu již téměř 185 let. Jejími nespornými výhodami jsou tedy určitě tradice, stabilita a velikost. Tyto tři atributy lidé v pojišťovnictví vždy hledají. Chtějí totiž pojištění od známého, stabilního a hlavně důvěryhodného partnera. Naší velkou konkurenční výhodou je také šíře nabídky.

Článek patří do placené části serveru.
Chcete si přečíst celý článek?
reklama
reklama
reklama
reklama
 
 
Skotské referendum je varováním evropské unii, že nelze být jen evropskými občany ve svých regionech. hranice... »»»

 
reklama
reklama
reklama